درباره شرکت سایان رنگ

             تولید کننده انواع رنگهای پودری

 

سالها کار و فعالیت در زمینه رنگ و رزین و بخصوص رنگهای پودری از دانشگاه تا کار و صنعت نهایتا منجر به تاسیس شرکت سایان رنگ گردید. در بدو ورود این صنعت تولیدی به کشور مدیریت شرکت سایان که در آن زمان فراغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر بود در اولین واحد تولیدی رنگ پودری در ایران مشغول به کار شد. بعد از تکمیل این پروژه و بنا به درخواست مدیریت شرکتی که اقدام به تولید کرده بود و ناموفق بود، در آن واحد مشغول شد. پس از نجات آن واحد از ورشکستگی نهایتا شرکت سایان رنگ را بر پایه سالها تجربه و با دانش فنی به روز شده داخلی راه اندازی نمود. بعد از سالها فعالیت در نهایت واحد فعلی خود را در شهرک صنعتی اشتهارد راه اندازی نمود.

امروزه این شرکت یکی از مدعیان بزرگ این صنعت میباشد. و تنها شرکتی تولیدی در زمینه رنگهای پودری میباشد که واحد تولید رزینهای پلی استر را هم راه اندازی نموده است. و خود تامین کننده رزینهای پلی استر مصرفی خود میباشد.

این شرکت در طرح توسعه بعدی خود در حال راه اندازی دو خط درگر برای افزایش تولید خود میباشد.همچنین توسعه صادرات محصولات هم در برنامه توسعه ای شرکت  می باشد.همچنین طرح توسعه و افزایش ظرفیت رزین هم جزء برنامه های این شرکت میباشد.

امروزه کادر علمی شرکت درارای تجربه بسیار بالایی در زمبنه تولید رنگ پودری دارند. همچنین کادر فنی این شرکت در زمینه ساخت ماشین آلات خود کاملا خودکفا میباشد. بگونه ای که تقریبا بخش عمده ماشین آلات خود را در شرکت طراحی و میسازند. در شرکت سایان رنگ نظر مدیران بر خودکفایی کامل شرکت میباشد . این سیاست گذاری منتج به برنامه ریزی برای ساخت و بهبود تجهیزات و طراحی تجهیزات جدید و به روز گردیده است.